مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2885780445764870570

قتل مادر و پسر به خاطر بدهی 125 میلیونی

مردی که به اتهام قتل مادر و پسر بازداشت شده بود، بعد از یک سال اعتراف کرد که برای تصاحب 125 میلیون تومان طلب مقتولان آنها را کشته است.

به گزارش جام‌جم، بهروز متهم است با انگیزه‌ای نامشخص اواخر سال گذشته مادر و پسری را در سقز و تهران به قتل رسانده است. با رازگشایی از این جنایت، متهم به قتل بعد از بازسازی صحنه قتل روانه زندان شد، اما با توجه به این‌که مقتولان برای سرمایه‌گذاری به او پول قرض داده بودند، سرنوشت این پول‌ها چه شده است.

تحقیقات از متهم به قتل این مادر و پسر ادامه داشت تا این‌که او پس از یک سال بازداشت دیروز برای ادامه تحقیقات به شعبه هفتم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شد و از سوی بازپرس مرشدلو مورد تحقیق قرار گرفت. این بار متهم سکوت یکساله خود را شکست و به قاضی پرونده گفت: من با مقتولان مدتی بود که آشنا شده بودم. به عنوان کارگر خدماتی در شرکت آنها کار می‌کردم. در ادامه زمانی که متوجه شدم وضع مالی آنها خوب است، تصمیم گرفتم به بهانه سرمایه‌گذاری آنها را فریب دهم.

وی افزود: 125 میلیون تومان از مادر و پسر گرفتم، اما بعد از مدتی آنها پول خود را خواستند. به همین خاطر نقشه قتل آنها را طراحی و اجرا کردم. ابتدا پسر جوان و بعد از آن مادرش را کشتم. همه این پول‌ها را صرف درمان برادر بیمارم کردم.

متهم با تجدید قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.