مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2885780158977257925

شکایت‌های تازه در پرونده اخاذی‌های سیاه باند خانوادگی

پرونده دو خواهر و ناپدری‌شان که با تهیه فیلم سیاه از مردان هوسران اخاذی می‌کردند، با طرح دو شکایت جدید وارد مرحله‌ای تازه شد.

به گزارش جام‌جم، چندی پیش با شکایت افرادی که در دام دو زن جوان اخاذ و ناپدری آنها گرفتار شده بودند، تحقیقات آغاز و آنها سه هفته پیش بازداشت شدند. متهمان به جرایمشان اعتراف کردند و گفتند از شاکیان فیلم و عکس سیاه گرفته‌اند.

دیروز یکی از دختران همراه ناپدری‌اش برای ادامه تحقیقات به شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شدند. این در حالی بود که یک طلافروش دیگر و شوهر سابق متهم نیز برای شکایت از او در دادسرا حاضر شده بودند.

ابتدا جوان طلافروش به قاضی سجاد منافی‌آذر گفت: اوایل عید نوروز متهم و دخترش به مغازه‌ام آمدند و سفارش دستبند طلا دادند. بعد زن جوان خواست عکس آن را برایش تلگرام کنم. در جریان این رفت و آمدها بود که متوجه شدم با بچه‌هایش زندگی می‌کند. می‌خواستم او را بیشتر بشناسم و بعد او را به عقد موقت خود درآورم. او یک روز مرا به خانه خواهرش دعوت کرد. پنج دقیقه بعد ناپدری‌اش و مردی وارد اتاق شده و با چوبدستی کتکم زدند و سپس سفته 50 میلیونی از من گرفتند. آنها با چاقو تهدیدم کردند. بعد خواستند با خانواده‌ام تماس بگیرم و50 میلیون تومان پول بخواهم. آنها مرا تهدید کردند اگر پول ندهم، با اسید مرا می‌سوزانند. از من و آن زن با گوشی‌هایشان فیلم و عکس گرفتند. با برادرم تماس گرفتم که پول نداد، اما دوستم یک میلیون تومان به حسابم واریز کرد. متهمان کارتم را برداشتند و حتی یک میلیون پول همراهم را نیز دزدیدند. سپس درخیابان رهایم کردند. زمانی که متوجه شدم بازداشت شده‌اند، شکایت کردم.

در ادامه دیگر شاکی پرونده هم مدعی شد هشت ماه پیش متهم زن، همسر موقتش بوده که بدون اجازه وی با سندسازی خودروی پژوی او را فروخته و متواری شده است.

در ادامه دو متهم پرونده بازجویی شدند و جرایمشان را انکار کردند. تحقیقات از این دو متهم ادامه دارد. دیگر همدست آنها تحت‌تعقیب قرار دارد.