مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2885735096829991488

حال صدیقه کیانفر خوب است

صدیقه کیانفر، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که به دلیل خونریزی معده در بیمارستان شرکت نفت بستری شده بود، اکنون حالش خوب است. کیانفر در گفت‌وگو با ایسنا درباره وضعیت سلامتی خود گفت: چهارشنبه تا جمعه معده‌ام خونریزی داشت و به همین دلیل به بیمارستان آمدم و بعد از بررسی‌های لازم متوجه شدم مشکل جدی وجود ندارد. او ادامه داد: یک هفته است که در بیمارستان بستری هستم و به امید خدا اگر پزشکان اجازه دهند، فردا به خانه می‌روم.

کیانفر درباره هزینه‌های درمانش گفت: من بازنشسته شرکت نفت هستم. به همین دلیل در بیمارستان شرکت نفت به طور رایگان بستری شدم و مشکل مالی نداشتم.

او درباره فعالیت‌های هنری اخیر خود افزود: قرار بود از روز گذشته تا چهارشنبه این هفته در یک برنامه رادیویی با آقای ایوب آقاخانی و خانم آشا محرابی همکاری کنم، اما متاسفانه در بیمارستان بستری شدم.

او ضمن تشکر از کسانی که با او تماس گرفتند تا حالش را جویا شوند، بیان کرد: بسیاری از اهالی رسانه و دوستانم که شاید مدت‌ها از آنها خبر نداشتم، با من تماس گرفتند و جویای حالم شدند و این برای من بهترین اتفاق است. من به کسی اطلاع ندادم که بیمار شدم و به همین دلیل از کسی هم انتظار ندارم.