مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2885707722655553042

رونمایی نسخه روسی کتابی که نتانیاهو را عصبانی کرد

ترجمه روسی کتاب «فلسطین» از سوی انتشارات وچه منتشر شد. قرار است این اثر فردا سه‌شنبه، 30 خردادماه، در روسیه رونمایی شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، کتاب «فلسطین» از منظر رهبر معظم انقلاب به کوشش آناستازیا، مترجم، به زبان روسی ترجمه و از سوی انتشارات وچه در روسیه منتشر شد.

این اثر که به سفارش رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در روسیه ترجمه شده قرار است سه‌شنبه، 30 خردادماه، با حضور شخصیت‌های علمی و فرهنگی روسیه و سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه و همچنین سفیر فلسطین در این کشور، در خبرگزاری رویانویستی رونمایی خواهد شد.

در این مراسم که با حضور رسانه‌های گروهی روسیه برگزار می‌شود، سخنرانان درخصوص اهمیت کتاب و دیدگاه مقام معظم رهبری درخصوص مساله فلسطین به ارائه نظر خواهند پرداخت. در پشت جلد کتاب یکی از فرازهای سخنان مقام معظم رهبری درخصوص راه‌حل مساله فلسطین به زبان روسی درج شده است.

بخشی از این کتاب به ارائه بیانات رهبر معظم انقلاب درباره روز قدس اختصاص دارد. انتشار این کتاب بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم اشغالگر قدس، را عصبانی کرد. او در نخستین سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل در سال 94 با نشان دادن این کتاب به حاضران در سخنانی غیر مستند و غیر واقعی آن را آخرین کتاب رهبر معظم انقلاب دانست که نقشه راه نابودی اسرائیل در آن گنجانده شده است!