مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2885667125077191168

درخواست زیدان و راموس از رونالدو: از رئال نرو

همزمان با شدت گرفتن شایعه جدایی کریس رونالدو از رئال مادرید، سرمربی و کاپیتان این تیم با شماره هفت خود تماس برقرار کرده و سعی کرده‌اند او را از این تصمیم منصرف کنند. به گزارش روزنامه‌های اسپانیایی از جمله مارکا، به محض این که زیدان اخبار مبنی بر جدایی رونالدو را شنید، با او تماس گرفت تا درباره این خبر و دلایل واقعی این که چنین موضوعی به مطبوعات کشیده شده صحبت کند.

در این میان زیدان تنها کسی نیست که با رونالدو برای ماندنش در ارتباط است؛ گفته می‌شود سرخیو راموس، کاپیتان رئال نیز چند بار با رونالدو تماس گرفته و از او درخواست کرده در تیم بماند. همزمان با این تلاش‌ها، دیگر تیم‌ها نیز سعی می‌کنند با پیشنهادات خود رونالدو را بیش از پیش به ترک رئال راغب کنند. منچستر که از زمان آغاز شایعه رفتن رونالدو از رئال یکی از مشتریان خرید او بوده، پیشنهاد عجیبی را روی میز فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال گذاشته است. به گزارش روزنامه توتو اسپورت ایتالیا باشگاه منچستریونایتد برای بازگرداندن رونالدوی 32 ساله به اولدترافورد پیشنهاد 210 میلیون یورویی به همراه داوید دخه‌آ، دروازه‌بان منچستر را داده و در مقابل خواستار جذب رونالدو و موراتا شده است.

در این میان برخی روزنامه‌ها گزارش داده‌اند دیگر باشگاه‌ها نیز به فکر جذب رونالدو افتاده‌اند. به گزارش روزنامه ساندی اکسپرس انگلیس، چلسی و مالک ثروتمندش رومن آبراموویچ، علاقه زیادی به همکاری با رونالدو دارد و حتی حاضر است علاوه بر پرداخت هزینه ادن ازارد را برای ترغیب مدیران تیم مادریدی پیشنهاد دهد. بایرن مونیخ هم به واسطه رابطه خوب کارلو آنچلوتی امیدوار است رونالدو را به جمع باواریایی‌ها بیاورد.