مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2885650018472719668

کیمیا: انتظارات از من بیشتر است

کیمیا علیزاده می‌گوید می‌خواهد در رقابت‌های جهانی تکواندو طلا بگیرد. او ادامه می‌دهد: بار مسئولیت بیشتری به نسبت بقیه ملی‌پوشان احساس می‌کنم. انتظارات از من بیشتر است و این موضوع کارم را سخت‌تر می‌کند. هیچ‌گاه اجازه نمی‌دهم مسئولیت‌ها مانع کارم شود. قول می‌دهم و تمام تلاشم را می‌کنم تا با صددرصد آمادگی در مسابقات جهانی حاضر شوم.

ملی‌پوش تکواندوی بانوان مسابقات جهانی را غیرقابل پیش‌بینی ارزیابی می‌کند و می‌گوید: شش مسابقه سنگین با بهترین‌های دنیا دارم که حداقل یک مدال جهانی کسب کرده‌اند. همه توانم را می‌گذارم که مدال برنز دوره گذشته‌ام را تبدیل به طلا کنم. من برای مدال طلا به مسابقات جهانی کره می‌روم و از همان ابتدا هم تصویرسازی ذهنی‌ام برای طلا بود.

علیزاده با اشاره به مصدومیت و عمل جراحی‌اش بعد از المپیک ریو می‌گوید: یک ماه بعد از المپیک ریو، پای چپم را جراحی کردم و بعد از حدود پنج ماه به تمرینات برگشتم. با انجام تمریناتTRX و فیزیوتراپی سعی کردم آمادگی بدنی‌ام را از دست ندهم و اکنون شرایط خوبی دارم.

فدراسیون جهانی تکواندو،علیزاده، نخستین بانوی مدال‌آور تاریخ ورزش ایران در المپیک را به منظور حمل پرچم این فدراسیون(WTF) در مراسم افتتاحیه مسابقات قهرمانی جهان انتخاب کرد.