مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2885606919527994818

تاج: تا کی‌روش هست، مشکلی نداریم

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به موفقیت کارلوس کی‌روش و تیم ملی گفت: من نقش آقای کی‌روش را در این صعود بدون شک جدی می‌بینم. در کنار آن باید از تماشاگران و رسانه‌ها تشکر کنم. فدراسیون فوتبال هم در حد بضاعتش کار کرد. ما مشکلاتی از نظر سخت‌افزاری داریم، اما فکر می‌کنم مردم لذت صعود را بردند.

تاج در گفت‌وگو با جام‌جم افزود:تیم ملی رکوردهای خوبی زد. گل نخوردیم. برای دومین بار متوالی به جام جهانی رفتیم. ما به عنوان دومین تیم دنیا راهی جام جهانی شدیم، اما الان انتظارهای مردم بالا رفته و امیدوارم به عنوان تیم اول و دوم از جام جهانی برنگردیم. با یک برنامه کامل به روسیه می‌رویم.

تاج تصریح کرد: کی‌روش یک زحمت دیگر را هم پذیرفته و مسئولیت PEC (مرکز آمادگی تیم‌های ملی) را برعهده خواهد داشت. این ساختمان امروز افتتاح می‌شود و تیم‌های ملی بزرگسالان، امید، جوانان، نوجوانان و نونهالان زیر نظر کی‌روش کار می‌کنند. می‌خواهیم پلکانی و به صورت شبکه‌ای کار کنیم و بازیکنان از نونهالان به نوجوانان و مراتب بالاتر بیاوریم. تا زمانی که کی‌روش سرمربی تیم ملی است، این تیم هیچ مشکلی نخواهد داشت و باید برای آینده، دانش او را به فوتبال ایران انتقال داد. ما به کی‌روش اعتقاد و اعتماد داریم.