مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2885538336801300205

تکریم خانواده شهدا در کهگیلویه وبویراحمد

استانداری کهگیلویه و بویراحمد در تکریم خانواده شهدا در بین استانداری های کشور رتبه برتر را کسب کرد.

به گزارش صدا وسیما ، مسئول روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری گفت: حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی شهیدی محلاتی معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در پیامی از سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تقدیر کرد.

در این پیام از خدمات شایسته و ارزنده استاندار کهگیلویه و بویراحمد در سرکشی و دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران و تکریم آنان تقدیر شده است. در این پیام آمده است:

تکریم ارباب رجوع به‌ویژه سرکشی از خانواده معظم شاهد و ایثارگران و رسیدگی به مشکلات این عزیزان از جمله موارد و موهبت‌های آسمانی است که خداوند جلیل به بندگان خاص خود عطا می‌کند.

نظر به اینکه در سال 1395 در فرایند ارزشمند دیدار با خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران استاندار کهگیلویه و بویراحمد بین استانداران سراسر کشور به‌عنوان استاندار تلاشگر و برتر شناخته شده بدین وسیله از عزم جزم، همت والا و توجه تحسین برانگیز ایشان به این عزیزان قدردانی و تشکر می‌کنم و امید است همواره تندرست، عزتمند و مأجور الهی باشد. در دوران هشت سال دفاع مقدس 50 درصد جمعیت فعال کهگیلویه و بویراحمد به‌طور داوطلبانه در جبهه‌ها شرکت کردند و یک هزار و880 شهید، افزون بر 10 هزار جانباز و 317 آزاده تقدیم نظام و انقلاب شد.

سال 1395 بیش از 22 هزار مورد سرکشی از جامعه ایثارگری کهگیلویه و بویراحمد از جمله خانواده شهدا، ایثارگران، آزادگان و جانبازان انجام شد.