مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2885537816664997069

برگزاری جشنواره «شعر قدس» در گیلان

دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان گفت: جشنواره "شعر قدس" به‌منظور حمایت از ملت شریف و مظلوم فلسطین در استان گیلان برگزار می‌شود.

به گزارش تسنیم اسماعیل بلالایی با اشاره به فرارسیدن روز جهانی قدس و با بیان اینکه روز قدس، روز همبستگی ملی و وحدت میان مسلمانان جهان است، اظهار داشت: به‌مناسبت روز جهانی قدس، نخستین جشنواره "شعر قدس" در استان گیلان برگزار می‌شود.

دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان از برگزاری برنامه‌های ویژه روز قدس توسط این جمعیت در استان گیلان خبر داد و افزود: همبستگی و وحدت ملی میان مسلمانان به‌عنوان رمز پیروزی قدس شریف محسوب می‌شود و اراده مقاومت ملت فلسطین را در مقابل رژیم اشغالگر صیهونیستی افزایش می‌دهد.

بلالایی با تاکید بر اینکه جشنواره "شعر قدس" برای نخستین بار به‌منظور حمایت از ملت شریف و مظلوم فلسطین در استان گیلان برگزار می‌شود خاطرنشان کرد: این جشنواره با همبستگی و حضور شاعران برجسته و مطرح استان گیلان در روز جهانی قدس برگزار می‌شود. وی با اشاره به سیاست این جمعیت در نشر معارف قدس شریف و با بیان اینکه جامعه امروز نیازمند تبیین اهمیت روز قدس و شناخت مقاومت ملت فلسطین است اظهار داشت: ترویج مفاهیم فرهنگی مقاومت فلسطین در قالب شعر، می‌تواند تاثیراتی اثرگذار بر ذهن مخاطب داشته باشد.

بلالایی با تاکید بر اینکه حضور باشکوه مردم ولایتمدار استان گیلان در راهپیمایی روز قدس یک وظیفه شرعی، اخلاقی و ملی است ابراز داشت: حضور و مشارکت گسترده همه آحاد مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس موجب اتحاد و انسجام بیشتر بین مسلمانان جهان می‌شود.