مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2885530091884588427

ضرورت ساماندهی شهرک‌های صنعتی اردبیل

عضو هیأت رئیسه اتاق ایران گفت: وضعیت نامناسب شهرک‌های صنعتی از نظر سیما و منظر باید سامان پیدا کرده و شکل بهتری به خود بگیرد.

به گزارش خبرنگار جام جم، حسین پیرمؤذن اظهار کرد: در مقایسه با سایر شهرک‌های صنعتی در استان‌های کشور، وضعیت شهرک‌های صنعتی در استان اردبیل از لحاظ سیمای ظاهری در شرایط مطلوبی نیست ،انتظار می‌رود در این زمینه متولیان امر همتی مضاعف برای بهبود سیمای شهرک‌های صنعتی استان اردبیل به عنوان مراکز تولید و رونق اقتصادی داشته باشند.

عضو هیأت رئیسه اتاق ایران گفت: ما برای خروج از رکود در بخش‌های مختلف تولید راهی جز حمایت از تولید داخلی با پرداخت تسهیلات ارزان قیمت و همچنین وضع قوانین مطلوب و حامی نداریم که در این زمینه انتظار می‌رود در سال‌جاری استان اردبیل سردمدار حرکتی باشد تا یک تحول جدی و زیربنایی در این حوزه اتفاق بیفتد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل بیان کرد: بانک‌های عامل باید در سال‌جاری تمام همت و تلاششان را انجام دهند تا با کمک واقعی به صاحبان تولید آنها را در توانمندسازی و پشتیبانی واقعی کمک کرده و سعی و تلاششان بر این باشد تا بدون در نظر گرفتن برخی از معوقات و یا استمهال آنها، زمینه بهره‌مندی صاحبان واحدهای تولیدی را از تسهیلات جدید فراهم کرده و سعی و تلاششان بر کاهش موانع باشد.

وی ضرورت حمایت از واحدهای تولیدی مستقر در مناطق محروم و روستایی را یادآور شد و اضافه کرد: در این زمینه آنچه که مهم و اساسی به نظر می‌رسد تلاش همه دستگاه‌ها در حمایت از صاحبان تولید است تا در این مناطق روی پای خود ایستاده و بتوانند به تولید خود ادامه دهند.