مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2846494102887036159

دغدغه استقلالی‌ها پر شدن ورزشگاه آزادی

در شرایطی که پرسپولیسی‌ها از همراهی تماشاگرانشان در بازی با لخویای قطر محروم شدند، بزرگ‌ترین دغدغه مسئولان باشگاه این است که تماشاگران‌شان در بازی با العین ورزشگاه آزادی را پر کنند.

بهتاش فریبا، مدیر فنی استقلال که با رادیو ورزش صحبت می‌کرد، درباره بازی با العین امارات گفت: العین از باشگاه‌های بسیار خوب است و بازیکنان قدری دارد. به نظرم بازی سختی پیش‌رو خواهیم داشت؛ البته حسن مسابقه این است که در تهران بازی خواهیم داشت. ان‌شاءالله که حضور 100 هزار تماشاگر بتواند به تیم ما کمک کند.

وی تاکید کرد: ما مقابل العین باید طوری بازی کنیم که گل نخوریم. شرایط تیم ما تا به اکنون به گونه‌ای بوده که به تمام تیم‌هایی که با آنها مسابقه داشتیم، گل زده‌ایم. اگر بتوانیم دروازه‌مان را نگه داریم، قطعا خواهیم توانست در زمین خود و زمین حریف گل بزنیم و به یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا برسیم.

فریبا درخصوص بازیکنان محروم و مصدوم تیم، اظهار کرد: علی قربانی را به علت محرومیت در بازی نخواهیم داشت. جابر انصاری، زکی‌پور و امید ابراهیمی مصدوم هستند و نورافکن را هم به تیم ملی جوانان داده‌ایم.

مدیر فنی استقلال در پایان گفت: خوشبختانه همه بازیکنان از آمادگی خوبی برخوردار هستند و تنها دغدغه ما پر شدن استادیوم آزادی است تا بازیکنان روحیه بگیرند و بتوانند دل هواداران را شاد کنند.