مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2846493858179388517
ادعای آقای پاس گل

مبعلی: بدون جراحی برمی‌گردم

وقتی خبر مصدومیت شدید ایمان مبعلی، رسانه‌ای شد، همه از خداحافظی این بازیکن با فوتبال حرفه‌ای حرف زدند؛ اما خود او نظر دیگری دارد و فکر می‌کند آنقدر اراده دارد که برگردد. حرف‌های مبعلی را بخوانید:

*وضعیتم خوب خوب است و فیزیوتراپی می‌کنم. در تمرینات ناگهان زانویم پیچ خورد و احساس درد کردم. بعد از آن قرار بود صبر کنم تا ببینم وضعیتم به چه صورت می‌شود. الان طبق نظر دکتر محمدی می‌توانم از چند هفته دیگر تمریناتم را شروع کنم.

* گفته می‌شد حداقل 6 ماه نمی‌توانم بازی کنم؛ اما اصلا این‌طور نیست. الان خیلی از بازیکنان هستند که با رباط کاملا پاره شده بازی می‌کنند اما رباط من فقط کشیدگی پیدا کرده. زمانی که زانویم آسیب دید، خودم هم فکر می‌کردم رباطم کامل پاره شده اما عکس و MRI نشان داد فقط آسیب دیده‌ام و با فیزیوتراپی می‌توانم به زودی برگردم.

* فکر می‌کنم هنوز آنقدر اراده و انگیزه دارم که به میدان برگردم. می‌خواهم بازی کنم چون بازی کردن، گل زدن و گل ساختن را دوست دارم. من تصمیمی برای خداحافظی از فوتبال ندارم. دکتر محمدی هم به من گفت که نیازی به جراحی ندارم. در کلینیک دکتر نوروزی فیزیوتراپی می‌کنم و امیدوارم خیلی زود برگردم آن هم بدون عمل جراحی.

* از این‌که در فینال جام حذفی نبودم خیلی ناراحتم و معتقدم بدشانسی بزرگی در زندگی من بود که از این بازی محرومم کرد؛ اما خوشحالم که بچه‌ها توانستند جام قهرمانی را بالای سر ببرند. ما از اول فصل مشکلات مالی گسترده‌ای داشتیم و به ما رسیدگی نشد.