مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2846462655163878427

اختلاف خانوادگی انگیزه جنایت آق‌قلا

تحقیقات برای رازگشایی از جنایت تلخ در آق‌قلا درحالی ادامه دارد که بررسی‌ها حکایت از درگیری عامل قتل با شوهرش دارد.

ساعت 18 و 45 دقیقه 23 اردیبهشت امسال مردی با پلیس شهر آق‌قلا تماس گرفت و از وقوع جنایتی تلخ در خانه روستایی خبر داد. ماموران اداره آگاهی آق‌قلا استان گلستان برای بررسی موضوع در این خانه حاضر شدند. آنها در بازرسی از آنجا با جسد زن 21 ساله در یکی از اتاق‌‌ها رو‌به‌رو شدند. جسد دختر دو ساله‌اش هم در اتاقی دیگر بود.

بررسی‌‌های اولیه تیم بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی نشان می‌داد هردوی آنها با شلیک گلوله کشته شده‌اند. اجساد دو قربانی پس از هماهنگی قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد. همزمان با تشکیل پرونده قضایی تحقیقات برای رازگشایی از این جنایت آغاز شد. ماموران در کنار جسد زن جوان، سلاحی به دست آوردند که احتمال دادند با آن شلیک شده باشد.سرهنگ مجید زائری، فرمانده انتظامی شهرستان آق‌قلا به جام‌جم گفت: در تحقیقات ماموران مشخص شد، زن جوان بر اثر شلیک گلوله از ناحیه گلو و گردن و دخترش بر اثر اصابت دو گلوله به کمر و سر فوت شده‌اند.

وی ادامه داد: در ادامه تحقیقات از همسایه‌ها مشخص شد زن جوان و شوهرش از مدتی قبل باهم اختلاف پیدا کرده بودند و درگیری داشتند و در چند هفته گذشته نیز بارها صدای مشاجره آنها را شنیده‌اند.در این مرحله از تحقیقات بود که کارشناسان پزشکی قانونی نظر دادند مادر جوان خودکشی کرده است. تحقیقات از شوهر این زن نیز آغاز شد تا مشخص شود همسر وی به چه انگیزه‌ای دخترش را کشته و سپس به زندگی خود پایان داده است.

این درحالی است که به گفته دادستان آق‌قلا این زن قبل از این جنایت نیز سابقه اقدام به خودکشی داشت. / جام‌جم