مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2846460647402873611

دردسر خاموشی تلفن برای جهانگرد فرانسوی

جهانگرد 30 ساله فرانسوی که برای تفریح به تهران آمده بود گمان نمی‌کرد خاموش شدن تلفن همراهش او و همسفرانش را به دردسر بیندازد.

چند روز پیش نماینده‌ای از سفارت فرانسه در تهران با حضور در شعبه هفتم بازپرسی دادسرای جنایی تهران با ارائه شکایتی اعلام کرد یکی از جهانگردان فرانسوی حاضر در تهران ناپدید شده است.

وی به قاضی مرشدلو گفت: این مرد 30 ساله فرانسوی، پنج روز پیش همراه چند نفر از دوستانش برای تفریح به ایران سفر کردند و در هتلی ساکن بودند. آنها به یکی از بازارهای تهران رفته بودند و قرار بود دوباره به هتل بیایند و روزهای بعد به چند شهر دیگر سفر کنند؛ اما یکباره یکی از آنها در بازار گم شد. همه‌جا را جست‌وجو کردیم، اما او را پیدا نکردیم. می‌ترسیم بلایی سر او آمده باشد. تلفن همراهش نیز خاموش شده و خبری از او نیست.

تحقیقات پلیسی برای یافتن او ادامه پیدا کرد تا این‌که با گذشت چهار روز از این ماجرا، ماموران مطلع شدند این مرد جهانگرد در شمال کشور پیدا شده است. با تحقیقات دراین‌باره معلوم شد این جوان قصد داشته به شمال کشور هم سفر کند اما دوستانش نمی‌خواستند به این زودی به شمال بروند. همین باعث شده او تصمیم بگیرد بی‌آن‌که به کسی حرفی بزند به تنهایی به شمال کشور سفر کند. در جریان این سفر گوشی تلفن همراهش خاموش می‌شود و نمی‌تواند دوستانش را با خبر کند. /جام‌جم