مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2846460169566763528

قتل عام خانوادگی توسط داماد شرور

مرد جنایتکار در جریان اختلاف با خانواده همسرش با شلیک گلوله شش نفر را کشت و کودکی را زخمی کرد. متهم هنگام فرار حتی به زور و تهدید خودروی پژویی را دزدید که 12 ساعت بعداز جنایت بازداشت شد.

به گزارش جام‌جم، ساعت یک و 26 دقیقه بامداد دیروز مردی با پلیس سلماس تماس گرفت و از وقوع تیراندازی دریکی از محله‌های شهر سلماس خبر داد. ماموران با حضور در آنجا و بررسی‌های اولیه با اجساد پنج عضو یک خانواده و نیز دو مجروح که نوزاد دو ماهه و دختر شش ساله‌ای بود، رو به رو شدند. اجساد قربانیان به پزشکی قانونی و مصدومان به بیمارستان منتقل شدند.

در تحقیقات اولیه پلیسی، مشخص شد مرد 39 ساله که داماد خانواده بوده به‌دلیل اختلافات خانوادگی وارد خانه پدرزنش شده و تمامی اعضای خانواده را به رگبار بسته است. این در حالی بودکه یکی از مجروحان حادثه که نوزاد دو ماهه بود به‌دلیل شدت جراحات در بیمارستان فوت کرد و تعداد قربانیان این جنایت به شش نفر رسید. جست‌وجوها ادامه داشت تا این‌که ماموران به سرنخ‌هایی دست یافتند که نشان می‌داد داماد جنایتکار در حالی که پیاده فرار می‌کرده در میانه راه، با حمله به راننده‌ای که در حال پارک کردن خودررویش بوده، او را کتک زده و به زور سوئیچ خودروی پژویش را از او گرفته و با سوار شدن به آن متواری شده است.

با مشخص شدن این موضوع ماموران در جست‌وجوی او بودند تا این‌که خودروی سرقتی را ساعاتی بعد از جنایت، حوالی روستای مغانجوق سلماس کشف کردند. با گذشت 12 ساعت از این جنایت متهم به قتل فراری که در یکی از روستاهای اطراف شهرخوی مخفی شده بود، بازداشت شد.

عامل جنایت خانوادگی برای ادامه تحقیقات به اداره پلیس آگاهی سلماس منتقل و به قتل شش عضو خانواده همسرش و زخمی کردن کودکی دیگر با انگیزه اختلاف خانوادگی اعتراف کرد. این در حالی است که تحقیقات پلیسی نشان می‌داد داماد خانواده به علت اختلاف بر سر ارث، همه اعضای خانواده را به قتل رسانده است.

تحقیقات ازمتهم به قتل در پلیس آگاهی ادامه دارد.