مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2846459567927817661

معمای کشف جسد در زمین خاکی

کشف جسد غرق در خون مردی در زمین خاکی در تهران، تیم جنایی را در مقابل معمای جنایی قرار داد.

به گزارش جام‌جم، ساعت 7 و 30 دقیقه صبح دیروز یکی از ماموران کلانتری 118 ستارخان با سجاد منافی‌آذر کشیک قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و از کشف جسد مردی حدودا 37 ساله در زمین‌های خاکی ستارخان، خیابان صالحی خبر داد.

تیم جنایی با حضور در محل مشاهده کردند این مرد بر اثر اصابت چهار ضربه چاقو به ناحیه کمر فوت کرده است.بررسی تیم صحنه جرم پلیس آگاهی نشان می‌داد که هشت تا 12 ساعت از مرگ این مرد می‌گذرد . مقتول مدارکی همراه نداشت که هویت او شناسایی شود.

ماموران زمانی که اطراف محل کشف جسد را جست‌وجو کردند دو کارت بانکی کشف کردند که روی آن نام مردی نوشته شده بود. البته معلوم نبود کارت‌های بانکی متعلق به مرد کشته شده است یا نه.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی در شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران، تحقیقات پلیس جنایی برای رازگشایی از این جنایت آغاز شد. ماموران ابتدا به تحقیق از مردی پرداختندکه جسد را کشف کرده بود. او به افسر تحقیق گفت: من در کارگاه مجاور زمین خاکی کار می‌کردم. صبح زمانی که به سمت محل کارم می‌رفتم، دیدم مردی روی زمین افتاده است. به گمان این‌که او کارتن‌خواب است به وی نزدیک شدم تا او را از این مکان دور کنم. همان موقع دیدم وی مرده و غرق در خون است. ترسیدم و بلافاصله به پلیس زنگ زدم.

ماموران که احتمال می‌دهند کارت‌های کشف شده در محل جنایت متعلق به مقتول باشد به استعلام از بانک صادرکننده کارت‌ها پرداختند تا با این کار هویت مقتول فاش شود.