مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2846459289152638016

توهم شیشه بلای جان زن میانسال

«همسرم در شکم من دستگاه ردیاب جاسازی کرده بود تا هر کاری را که انجام می‌دهم متوجه شود، به همین خاطر همسرم را کشتم تا نجات پیدا کنم.» این بخشی از اعتراف‌های مرد شیشه‌ای است که همسرش را خفه کرد و بعداز جنایت با پلیس تماس گرفت و راز جنایت را فاش کرد.

به گزارش جام‌جم، ساعت 12 دیروز یکی از ماموران کلانتری 157 مسعودیه با محسن مدیروستا، کشیک قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و او را در جریان قتل زن میانسال و بازداشت شوهر او به عنوان عامل جنایت قرارداد. بازپرس جنایی همراه تیمی از ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران و تیم بررسی صحنه جرم در محل جنایت که طبقه چهارم ساختمانی حوالی خیابان ابومسلم بود، حاضر شدند. آنها مشاهده کردند جسد متعلق به زن 43 ساله است که در داخل حمام افتاده است. بررسی‌‌های تیم صحنه جرم نشان می‌داد ساعاتی از مرگش می‌گذرد و براثر خفگی با طناب پرده حمام به قتل رسیده و لباس خانه برتن داشته است.

مرد همسرکش به بازپرس جنایی گفت: من 24 سال پیش با همسرم ازدواج کردم و ثمره زندگی‌مان دو دختر 17 و 12 ساله است. سال‌ها بساز و بفروش بودم. شرایط زندگی‌ام خوب بود. اما از ده سال پیش گرفتار اعتیاد شدم و کمتر کار می‌کردم. این اواخر نیز به شیشه اعتیادم شدید پیدا کردم .

وی افزود: مدتی بود احساس می‌کردم همسرم در شکم من دستگاه ردیاب کار گذاشته که همین باعث می‌شود هر کاری را که انجام می‌دهم، بفهمد. همسرم با این‌کار مدام مرا زیرنظر گرفته بود. می‌ترسیدم و نتوانستم دستگاه را از بدنم خارج کنم. به همین خاطر تصمیم به قتل همسرم گرفتم تا با مرگ او، دستگاه ردیاب از کار بیفتد .

متهم به قتل ادامه داد: دو فرزندم در خانه نبودند. شیشه مصرف کردم و سراغ همسرم رفتم. با هم دعوایمان شد و درگیری‌مان بالا گرفت. این درگیری از اتاق‌نشیمن آغاز شد. به سمت همسرم رفتم و او را با طناب پرده حمام، خفه کردم. زمانی که او فوت شد، جسدش را کشان‌کشان داخل حمام انداختم. ساعاتی در خانه بودم و بعد که مطمئن شدم او مرده، پشیمان شدم. در تماس با پلیس نشانی خانه‌ام را دادم و گفتم همسرم را کشته‌ام و می‌خواهم تسلیم شوم. ماموران به خانه‌ام آمدند و با دیدن جسد همسرم من بازداشت شدم. با ثبت اظهارات اولیه مرد همسرکش، ماموران به تحقیقات از خانواده وی نیز پرداختند که معلوم شد این مرد معتاد بوده و شیشه مصرف می‌کرده و همین باعث شده دچار توهم شده و همسرش را به قتل برساند.

با دستور قضایی قرار شد متهم به همسرکشی برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار بگیرد و همچنین برای سلامت روانی‌اش به پزشکی قانونی معرفی شود.