مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2846458982767080170

مرگ تلخ 4 کارمند ایران‌ایر در آتش

مینی‌بوس سرویس کارکنان ایران‌ایر در بزرگراه سعیدی به دلایلی نامعلوم آتش گرفت و مرگ چهار سرنشین آن را رقم زد.

به گزارش جام‌جم، حسن عباسی، مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران گفت: ساعت 7 و30دقیقه دیروز امدادگران اورژانس برای کمک‌رسانی به مصدومان ناشی از آتش‌سوزی یک دستگاه مینی‌بوس در بزرگراه سعیدی ابتدای 30متری جی در آنجا حاضر شدند. امدادگران مشاهده کردند ماموران آتش‌نشانی در حال خاموش کردن شعله‌های آتش هستند. وی افزود: بعد از خاموش کردن شعله‌های آتش، امدادگران توانستند راننده 35 ساله خودرو را که دچار سوختگی شدید شده بود، همراه اجساد سه مرد و یک زن از داخل خودرو خارج کنند. راننده مصدوم به بیمارستان و پیکر چهار قربانی این آتش‌سوزی به پزشکی قانونی منتقل شد .

تحقیقات اولیه از شاهدان حادثه نشان می‌داد مینی‌بوس در حال حرکت بوده که به دلیلی نامعلوم آتش گرفته و این حادثه مرگبار را رقم زده است.

مینی‌بوس، سرویس شرکت ایران‌ایر درحال رساندن کارکنان به محل کارشان بوده که این حادثه رقم خورده است.

همچنین یک منبع آگاه در پلیس فرودگاه مهرآباد تهران نیز به جام‌جم گفت: سه مرد و یک زن کشته شده در آتش‌سوزی مینی‌بوس از کارکنان قراردادی ایران‌ایر بودند و صبح دیروز با سوار شدن به مینی‌بوس به محل کارشان می‌رفتند که به طرزی دلخراش فوت کرده‌اند. این مینی‌بوس گازسوز بوده و مربوط به یک شرکت حمل و نقل کرایه‌ای بود. علت حادثه در دست بررسی است. سرهنگ محمد رازقی، رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران نیز گفت: بررسی‌های کارشناسان پلیس نشان داد آتش‌سوزی به دلیل تصادف یا برخورد نبوده و به احتمال زیاد نقص فنی خودرو دلیل اصلی این حادثه مرگبار بوده است.