مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2846386592037973839
نگاه

مشارکت حداکثری، کشور را بیمه می‌کند

اساسی‌ترین موضوع در هر انتخاباتی تلاش در جهت ایجاد مشارکت بیشتر و حداکثری به عنوان استراتژی و تاکتیک تامین‌کننده منافع ملی در کشور است. ضمن این‌که چنین روشی می‌تواند بر اعتبار بین‌المللی کشور افزوده و سلاحی بازدارنده در مقابل دشمنان باشد.

بعد از انقلاب اسلامی همواره تهدیدات و لابی‌های قوی سیاست خارجی و قدرتمند بیگانگان علیه کشورمان وجود داشته و در عرصه‌های مختلف برای مقابله با این تهدیدات، گام‌هایی برداشته شده است، اما آنچه در این چهار دهه به‌عنوان اصلی‌ترین سلاح بازدارنده علیه تمام توطئه‌ها عمل کرد، حضور مردم در عرصه‌های مختلف بود که تجلی این ایستادگی در راهپیمایی‌ها و دوره‌های مختلف انتخابات نمایان بوده است.

در هر انتخاباتی وقتی بیش از 70 درصد مردم حضور پیدا می‌کنند، پیام، تصویر و شناسنامه قدرتمندی به دنیا ارائه می‌کنند که این پیام تا حدود زیادی کشور را از تمام توطئه‌ها بیمه می‌کند؛ لذا انتخابات فرصت ویژه‌ای است تا به دشمنان در اقصی نقاط جهان که قصدی جز ایجاد مشکل برای کشور ندارند، اعلام کنیم ملت ایران با خلوص نیت همچنان به آرمان‌های انقلاب خود پایبند است.

خوشبختانه جمهوری اسلامی ایران بعد از پشت سر گذاشتن دوران‌های سخت، امروز با بهره‌گیری از توانمندی‌های داخلی، در بخش نظامی و موشکی دارای آنچنان اقتداری شده که هیچ قدرت فرا منطقه‌ای به خود اجازه نمی‌دهد به حریم جمهوری اسلامی ایران تجاوز کند، اما حضور قدرتمند ملت در نمایش اقتدار نظام وحضور پررنگ درانتخابات، تمام تهدیدات شوم را از بین می‌برد و ملت باید با حداکثر توان از فرصت انتخابات وحضور برای مشارکت حداکثری بهره‌مند شوند.

برگزاری انتخابات خوب و مشارکت حداکثری آرزوی ماست و این مشارکت حداکثری با رقابت جدی میان نامزدها در بین مردم انگیزه ایجاد می‌کند. لذا وقتی نامزد‌های دو طرف قدر هستند، قطعا باید منتظر مشارکت بالای مردم در این انتخابات باشیم.

الیاس حضرتی

نماینده مجلس