مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2846356898684264606

خامس به منچستر می‌رود؟

به نظر می‌رسد برای تکمیل پازل تاکتیکی مورینیو، خامس رودریگز بهترین گزینه ممکن باشد. اما آیا رئال، خامس را می‌فروشد: پاسخ مثبت است. ستارگانی چون فیگو، زیدان، دیوید بکام، رونالدوی برزیلی و کریستیانو رونالدو، کریم بنزما، کاکا و گرت بیل از جمله بازیکنانی بوده‌اند که در رئال کهکشانی بازی کردند و می‌کنند.

آنها در اندازه‌ای هستند که اسپانسرها و رسانه‌ها به آنها توجه نشان دهند. فلورنتینو پرز مدیر باشگاه رئال مادرید مردی است که حس جاه‌طلبی را در این باشگاه متولد کرده و می‌خواهد همچنان رئالی پر از ستاره و بازیکنان کهکشانی داشته باشد.

به همین دلیل او خامس را می‌فروشد تا پول خرید ادن هازارد را به‌دست بیاورد. از نظر او ادن هازارد لقمه گلوگیری برای فوتبال دنیا خواهد بود.

منچستریونایتد که 105 میلیون یورو برای پوگبا هزینه کرد همان تیمی است که می‌تواند مبلغ 75 میلیون یورویی خامس را بپردازد. پس انتقال خامس به یونایتد بسیار محتمل به نظر می‌رسد. رئال برای خریدهای تابستانی نیاز به پول بسیارd دارد چون لیست امسال آنها مملو از ستارگان گرانقیمت مانند گریژمان (86 میلیون یورو)، بلوتی (84 میلیون یورو)، ادن هازارد (80 میلیون یورو) و مارکینیوش (60 میلیون یورو) است.

گرچه این نگرانی وجود دارد که او مانند همه ستاره‌های آمریکای لاتین نتواند در لیگ برتر انگلیس بدرخشد؛ اما خامس بی‌میل نیست این لیگ را تجربه کند.