مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2846337279316361354

تیرماه؛ بازگشت روزبه نعمت‌اللهی

روزبه نعمت‌اللهی خواننده موسیقی پاپ سرانجام بعد از مدت‌ها دوری از فعالیت‌های موسیقایی تیرماه امسال دور تازه کنسرت‌های خود را آغاز می‌کند.

محسن رجب‌پور، تهیه‌کننده موسیقی در گفت‌وگو با مهر عنوان کرد: طبق تازه‌ترین برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته روزبه نعمت‌اللهی سرانجام بعد از مدت‌ها دوری از اجراهای صحنه‌ای و تولید اثر، تیرماه امسال دوره تازه کنسرت‌های خود را آغاز می‌کند.

وی افزود: البته قبل از برگزاری کنسرت‌های این خواننده تعدادی تک‌آهنگ هم در فضای مجازی منتشر می‌شود که پیرو این موضوع قطعه «من و تو با هم برای ایران» در آستانه دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد که خوشبختانه استقبال خوب مخاطبان را نیز در پی داشت. به هر صورت در دور جدید فعالیت‌های نعمت‌اللهی به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده که بتوانیم به بهترین شکل میزبان دوستداران موسیقی باشیم.

رجب‌پور بیان کرد: غیر از تولید قطعاتی که قرار است به تناوب در فضای مجازی منتشر شود برنامه‌های ویژه‌ای برای طرفداران طراحی کردیم که بزودی اطلاع‌رسانی می‌شود. ما تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم تا روزبه به عنوان یک خواننده خوب و باکیفیت بازگشتی قدرتمندانه در موسیقی داشته باشد.

نعمت‌اللهی از جمله خوانندگان صاحب سبک موسیقی پاپ ایران است که تاکنون آلبوم‌هایی چون «سرزمین مادری»، «هفته عاشقی»، «داروگ» و «عمو زنجیرباف» را طی سال‌های گذشته در بازار موسیقی منتشر کرده است.