مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2846336551651967303

برنامه‌‌های همتی برای تئاتر

سیروس همتی قصد دارد در صورت ایجاد شرایط مناسب، نمایش «کاش می‌شد سرنوشت از سر نوشت» را ماه محرم در مجموعه تئاتر شهر به صحنه ببرد.

همتی درباره جدیدترین فعالیت‌های خود در زمینه تئاتر به مهر گفت: نمایشنامه «کلارینت» را برای اجرا در سال 97 به تماشاخانه ایرانشهر پیشنهاد داده ام که امیدوارم در سال آینده شرایط برای اجرای این اثر نمایشی فراهم شود. به گفته او، نمایشنامه کلارینت توسط نشر نیستان چاپ شده، اما هنوز اجرا نشده است. او ادامه داد: همچنین قصد دارم در ماه محرم امسال، اثری را به صحنه ببرم، از این رو نمایشنامه کاش می‌شد سرنوشت از سر نوشت را برای اجرا به مجموعه تئاتر شهر پیشنهاد داده‌ام و امیدوارم شرایط برای اجرای این اثر فراهم شود.

همتی توضیح داد: کاش می‌شد سرنوشت از سر نوشت قصه‌ای برگرفته از تعزیه «دختر خُتَن» است که در خواب عاشق قهرمان خواب‌هایش می‌شود.

قهرمان خواب‌های این دختر وعده ملاقات در واقعیت را در کربلا می‌دهد.

او با اشاره به حضور خود به‌عنوان بازیگر در نمایش «کلنل» به کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور که قرار است امسال در سالن اصلی مجموعه تئاترشهر اجرا شود، افزود: فیلمنامه‌ای را با عنوان «ساعت خورشید» برای گروه سنی کودک و نوجوان نوشته‌ام که درباره رابطه یک معلم و دانش‌آموز است.

این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون همچنین به فیلم «کارگر ساده نیازمندیم» به کارگردانی منوچهر هادی اشاره کرد و گفت: در انتظار اکران این فیلم سینمایی هستیم که در آن به ایفای نقش پرداخته‌ام و قرار است در فصل تابستان اکران شود.