مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2846184177957450985

تلاش برای ساماندهی مدارس فوتبال

با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و حضور فوتبال‌آموزان در مدارس فوتبال، کمیته اخلاق اطلاعیه‌ای را به منظور ایجاد شرایطی مناسب و آرامش خاطر برای خانواده‌های فوتبال‌آموزان صادر و اقدام به تشکیل ستاد کارگروه نظارت بر مدارس فوتبال کشور کرده تا در صورت بروز تخلف و اعلام از سوی خانواده‌ها، اقدامات لازم را در رفع مشکلات در اسرع وقت انجام دهد.

برهمین اساس خانواده‌ها در صورت مشاهده هرگونه تخلف یا پیشنهادی می‌توانند با کمیته اخلاق و اداره حراست فدراسیون فوتبال تماس بگیرند. همچنین در راستای فراهم کردن آرامش خاطر خانواده‌ها، فهرستی از مدارس فوتبال که دارای مجوز رسمی فعالیت از سوی فدراسیون فوتبال در سراسر کشور است، روی سایت فدراسیون قرار گرفته است.

دیروز همچنین باشگاه استقلال در ارتباط با مدارس فوتبال غیرمجاز اطلاعیه‌ای به‌این شرح صادر کرد: متأسفانه با نزدیک شدن به فصل تابستان و تعطیلات، شاهد سوءاستفاده برخی اشخاص از نام باشگاه استقلال برای راه‌اندازی مدارس فوتبال هستیم. این افراد سودجو، بدون کسب اجازه، از نام این باشگاه استفاده غیرمجاز کرده و با آن جهت کسب منافع شخصی تبلیغات می‌کنند.

باشگاه استقلال اعلام می‌کند هیچ‌گونه ارتباطی با این مدارس فوتبال غیرمجاز نداشته و مسئولیتی در قبال آنها ندارد. ضمن این‌که بدون تردید، با این متخلفان برخورد قانونی و قاطع خواهد کرد. باشگاه استقلال نام مدارس فوتبال رسمی خود را از طریق سایت رسمی باشگاه اعلام خواهد کرد.