مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2846174676440403393
تهران فینال ندارد

فینال بسکتبال با تیم‌های خوزستانی

فینال لیگ برتر بسکتبال ایران برای دومین سال پی در پی در خوزستان و با حضور تیم‌های پتروشیمی بندرامام و پالایش نفت آبادان برگزار می‌شود. در آخرین بازی نیمه‌نهایی لیگ برتر بسکتبال تیم نفت در خانه توانست 85 بر 64 دانشگاه آزاد را شکست دهد تا فینال دوره گذشته لیگ برتر را به اتفاق پتروشیمی بندرامام تکرار کند.

سعید داورپناه، کاپیتان نفت که در دو مسابقه تهران عملکرد چشمگیری نداشت، در آخرین مسابقه دو تیم با 31 امتیاز، سه ریباند و چهار توپ ربایی در کنار میثم میرزایی ستاره‌های نفت بودند. میرزایی با 22 امتیاز و 15 ریباند موثرترین بازیکن میدان بود. دومینیک جونز با 20 امتیاز، شش ریباند و هشت پاس منجر به گل در کنار اوجیلوی با 12 امتیاز، 11 ریباند و دو بلاک شات، بهترین بازیکنان دانشگاه آزاد بودند.

حماد سامری، سرمربی تیم نفت بعد از راهیابی تیمش به بازی نهایی گفت: برای پیروزی در این بازی، تمرکز زیادی داشتیم و صعود به فینال، کمترین حق بازیکنان ما بود. هواداران آبادانی، سنگ‌تمام گذاشتند و حتی لحظه‌ای دست از حمایت برنداشتند. حضور هواداران، ما را به تیمی بی‌رقیب تبدیل کرد.

فرزاد کوهیان، سرمربی تیم دانشگاه آزاد گفت: توپ‌های ما آنجا که باید وارد سبد تیم حریف می‌شد، نشد و نفت آبادان در مجموع بهتر از تیم ما بازی کرد. کوهیان درخصوص برخی حواشی ایجاد شده در این دیدار هم گفت: این حواشی از بازی اول تا پنجم وجود داشت و صحبت‌های زیادی شد که همه به ضرر تیم ما بود. به گزارش مهر، درگیری لفظی یکی دو بازیکن دو تیم به درگیری فیزیکی آنها انجامید که با مداخله بموقع مسئولان مربوط این غائله خاتمه یافت. فینال لیگ برتر بسکتبال از روز یکشنبه 31 اردیبهشت به میزبانی پتروشیمی بندرامام آغاز می‌شود. آخرین بار که تیم‌های تهرانی در فینال لیگ برتر بسکتبال حضور داشتند به رقابت‌های دوفصل قبل برمی‌گردد که تیم مهرام قهرمان شده بود. قهرمان این دوره از رقابت‌ها نیز با برتری سه از پنج بازی تعیین می‌شود.