مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2846173641721024971

اردوی ملی‌پوشان والیبال مصدومان تیم ملی بازگشتند

ملی‌پوشان والیبال برای برپایی آخرین مرحله اردوی اروپایی و دیدار دوستانه مقابل لهستان رهسپار شهر کاتوویچ شدند. تیم ملی 30 اردیبهشت در این شهر برابر لهستان به میدان می‌رود. سیامک افروزی، فیزیوتراپ تیم درباره وضعیت جسمانی بازیکنان گفت: امیر غفور و میرزاجانپور که از تهران با مصدومیت به اردوی تیم در مونته‌نگرو پیوسته بودند بهبود خود را به دست آوردند. موسوی از قسمت مچ پا مصدومیت داشت که درمان یک هفته‌ای را برای او در نظر گرفتیم و او نیز مشکلی ندارد.

بدن، سرمایه تیم ملی

ایگور کولاکوویچ در آخرین تمرین تیم ملی در اسلوونی از معروف و موسوی خواست سرد کنند و به آنها استراحت داد تا در لهستان با شرایط بدنی بهتری تمرین کنند، زیرا هر دو نفر در بازی‌های تدارکاتی تیم ملی فشار زیادی تحمل کردند بویژه موسوی که مصدوم هم بود. در پایان تمرین، سرمربی تیم خطاب به بازیکنان گفت: باید در تمرینات تلاش کنید تمرکزتان بیشتر شود و آسیب نبینید، زیرا بدن شما سرمایه‌ای برای خودتان و تیم ملی والیبال ایران است.

تیم ملی در اسلوونی دو بازی تدارکاتی برگزار کرد و با یک باخت و یک پیروزی خاک این کشور را به سوی لهستان ترک گفت. اسلوبودان کواچ سرمربی اسبق تیم ملی که روی نیمکت اسلوونی می‌نشیند به همراه ایگور از نتایج تیم‌های خود در این دو‌بازی راضی بودند.