مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2846172299947978876
واکنش کشتی‌گیر آمریکایی به مهمان‌نوازی ایرانی‌ها

باروفس: پاییز 96 به ایران می‌آیم

جردن باروفس به ایران می‌آید. دارنده 4 مدال طلای کشتی آزاد جهان و المپیک که تاکنون چند بار به ایران سفر کرده و در مسابقه‌های مختلف بر روی تشک رفته است اعلام کرد این‌بار قصد دارد به همراه خانواده خود به ایران سفر کند.

او بعد از کش و قوس‌های فراوان سال گذشته به ایران آمد و در مسابقه‌های جهانی کرمانشاه به میدان رفت. حضور او در ایران با استقبال بسیار گرم و غیرقابل تصور مردم ایران همراه بود تا حدی که این میزان استقبال باعث تعجب این کشتی‌گیر و دیگر هم‌تیمی‌هایش شد و باعث شد جردن باروفس و هم‌تیمی‌هایش از سفر به ایران به عنوان بهترین و خاطره‌سازترین سفر خود یاد کنند. سفر تیم آمریکا به ایران با توجه به سیاست‌های خصمانه دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا علیه مردم ایران و برخورد بسیار گرم مردم ایران با کشتی‌گیران آمریکایی و مصاحبه‌های اعضای تیم آمریکا که ایرانیان را مردمانی مهربان و مهمان‌نواز خواندند، بازتاب وسیعی در رسانه‌های جهان داشت.

حال پس از گذشت چند ماه از سفر تیم کشتی آمریکا به ایران، جردن باروفس در پیامی ضمن تشکر از مردم ایران برای دعوت وی و خانواده‌اش گفت: من و همسرم قصد داریم بعد از رقابت‌های جهانی پاریس (شهریور 96) سفری به ایران داشته باشیم. وی خطاب به مردم ایران هم گفت: این سفر احتمالا در اوایل پاییز صورت خواهد گرفت تا از کشور زیبای شما دیدن کنیم. ضمن این که دعوت‌تان را می‌پذیریم و دوست داریم که در برنامه‌های شما هم باشیم.