مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2811993168830956616

کشف 1860 کیلو تریاک از قاچاقچیان

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 860 کیلو تریاک در درگیری با قاچاقچیان مسلح و دستگیری دو قاچاقچی حرفه‌ای خبر داد.

سردار حسین رحیمی گفت: در راستای مبارزه شبانه روزی با باندهای بزرگ و مسلح مواد مخدر، ماموران انتظامی شهرستان‌های‌سیب و سوران و سراوان با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر، از دپوی مقادیر زیادی مواد مخدر، توسط قاچاقچیان مسلح و انتقال به استان‌های مرکزی کشور با خبر شدند.

فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان افزود: پس از هفته‌ها اقدامات اطلاعاتی وفنی، شب گذشته محل دپوی مواد مخدر توسط یگان‌های عملیاتی پلیس در ارتفاعات منطقه پدگان شناسایی شد و پس از تحت نظر قرار دادن منطقه، قاچاقچیان مسلح با مشاهده ماموران پلیس با آنها درگیر شدند. در این درگیری مسلحانه، اعضای این باند مسلح که توان مقابله باآتش پر حجم پلیس را نداشتند با جا گذاشتن محموله مواد مخدر و استفاده از تاریکی شب و کوهستانی بودن منطقه، متواری شده و ماموران در پاکسازی منطقه درگیری، یک تن و 535 کیلو تریاک را که در زیر بوته‌ها و خار و خاشاک دپو شده بود، همراه سه دستگاه موتورسیکلت کشف کردند.

ماموران انتظامی شهرستان‌های ایرانشهر، زاهدان و زهک با شناسایی دو قاچاقچی سابقه دار در بازرسی از یک دستگاه خودروی پراید و منزل این قاچاقچیان، 325 کیلو تریاک را همراه دو قبضه سلاح کلاشینکف و مقادیری مهمات کشف کردند./جام‌جم