مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2811757099309971950

دام مرد مسافربرنما برای زن جوان

مرد مسافربرنما با ربودن زن جوان او را به اطراف تهران کشاند و پس از سرقت طلاهایش طعمه‌اش را در بیابان رها کرد.

به گزارش جام‌جم، دیروز زن جوانی با حضور در شعبه اول بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران از مردی به اتهام سرقت اموالش شکایت کرد.

شاکی به قاضی نصرتی گفت: ساعت 19 در یکی از محله‌های اندیشه به عنوان مسافر سوار خودروی پژو پرشیا شدم. در میانه راه راننده به بهانه این‌که جاده درحال تعمیر است، تغییر مسیر داد. در ادامه چاقویی را زیر گلویم گذاشت و به سمت وردآورد ادامه مسیر داد. او در بیابان‌های اطراف وردآورد خودرو را متوقف و مرا با تهدید پیاده کرد. هرچه فریاد زدم در آن تاریکی شب کسی صدایم را نشنید و به کمکم نیامد.

وی ادامه داد: مرد راننده پنج حلقه النگو، گوشواره‌ها و انگشترم و چهار عدد کارت بانکی و گوشی تلفن همراهم را سرقت کرد، سپس مرا در بیابان رها کرد و با خودرویش گریخت. یک کیلومتر پیاده‌روی کردم تا این‌که به کارخانه‌ای در همان حوالی رسیدم .

شاکی افزود: همان‌جا بیهوش شدم که کارگران به کمکم آمدند. به‌هوش که آمدم، توانستم به پلیس و خانواده‌ام زنگ بزنم. روز بعد از طریق بانک متوجه شدم زنی دو کارت بانکی‌ام را یافته و به بانک تحویل داده است، اما سارق موجودی حساب‌ها را خالی کرده و حتی گوشی‌ام را به مردی فروخته بود.

با توجه به این‌که محل وقوع جرم در حوزه اندیشه بود، پرونده به دادسرای شهریار ارسال شد و متهم فراری تحت تعقیب پلیس آگاهی غرب استان تهران قرار گرفت.