مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2811704044272298876

جابر انصاری: معلوم نیست در استقلال بمانم

جابر انصاری از آن بازیکنانی است که شاید این فصل در استقلال زیاد به حقش نرسید. او که مصدومیت‌های زیادی را این فصل تجربه کرد قراردادش این فصل به پایان می‌رسد. هر چند که خیلی‌ها می‌گویند جابر از استقلال جدا می‌شود اما خودش هنوز تصمیمی برای آینده اش نگرفته است.جابر در این باره می‌گوید: «من در پایان فصل قراردادم با استقلال به پایان می‌رسد اما هنوز برای فصل آینده نه تصمیمی گرفته‌ام و نه فکری کرده‌ام. فعلا ما امسال بازی‌های مهمی در لیگ و آسیا داریم که تمام تمرکزم روی آنها است. البته پوشیدن پیراهن استقلال برایم افتخار است و 2 سالی است که در این تیم خیلی راحتم اما باید ببینم که در پایان فصل چه اتفاقی می‌افتد.»

او که پس از مدت‌ها توانست در بازی با صبا به‌عنوان بازیکن ثابت به میدان برود از این اتفاق خوب می‌گوید:«این هفته توانستم در ترکیب ثابت تیم قرار بگیرم و به‌خاطر همین تمام تلاشم را کردم که به استقلال کمک کنم. وقتی تیم برنده می‌شود، یعنی همه بازیکنان عملکرد خوبی داشته‌اند. من مدتی مصدوم شدم و به‌خاطر همین جایگاهم را در ترکیب اصلی از دست دادم اما باید رقابت کنم و برای رسیدن به ترکیب اصلی بجنگم. من هم تلاش کردم و خدا را شکر که منصوریان دوباره به من اعتماد کرد.»

اما حرف‌های بازیکن استقلال درباره بازی با تراکتورسازی. آنجا که او می‌گوید:«این هفته یک بازی سخت مقابل تراکتورسازی داریم که حریف مستقیم ما در جدول محسوب می‌شود.

همیشه بازی کردن در تبریز مقابل تیم‌های این شهر سخت بوده و من خودم سابقه بازی در آنجا را دارم.

امیدوارم یک بازی خوب و به دور از تنش باشد و ما هم بتوانیم با امتیاز از تبریز برگردیم. برای این‌که امسال قهرمانی را کسب کنیم، باید بهترین عملکردمان را در زمین داشته باشیم و مثل بازی‌های قبلی دست پر از میدان بیرون بیاییم.»

جابر در پایان درباره این‌که استقلال شانس نایب قهرمانی در لیگ برتر را دارد گفت:«استقلال امسال با توجه به تغییر در کادرفنی و همچنین اضافه شدن بازیکنان جدید خیلی دیر به هماهنگی رسید و طبیعی هم بود. به نظرم تا همین‌جا هم که استقلال توانسته گخ خودش را به جمع 3 تیم برتر جدول برساند، کار بزرگی کرده است. نایب قهرمانی امسال استقلال کمتر از قهرمانی نیست و می‌تواند نوید روزهای خوبی را در آینده بدهد. هواداران نیز بخوبی این موضوع را درک کرده‌اند و از تیم تا هفته آخر حمایت می‌کنند.»