مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2811702413460771412

برانکو: فدراسیون، کی‌روش را کنار نمی‌گذارد

برانکو ایوانکوویچ که پس از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر، هر روز با یک رسانه کروات گفت‌وگو کرده، این بار و در تازه‌ترین اظهارنظرش درباره احتمال حضور روی نیمکت تیم ملی ایران و موفقیت با تیم فوتبال ‌پرسپولیس سخن گفته است. به‌ گزارش سایت اخبار فوتبال کرواسی، برانکو ایوانکوویچ در تازه‌ترین سخنانش و در پاسخ سوالی درباره احتمال حضورش روی نیمکت تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران و انتخاب به عنوان جانشین کارلوس کی‌روش، ‌گفت: کی‌روش با ایران در انتخابی جام جهانی عملکرد خوبی داشته است. در این مدت نیز اغلب چنین شایعاتی شنیده شده که من قرار است جانشین کی‌روش شوم. من فکر نمی‌کنم ایران کی‌روش را کنار بگذارد. صادقانه باید بگویم که من مربیگری در سطح باشگاه را دوست دارم چون با کار روزانه بیشتر هماهنگ هستم.

برانکو همچنین درباره قهرمانی پرسپولیس گفت‌: این قهرمانی برای من خوب و خوشحال‌کننده بود، چرا که توانستم در سه کشور عنوان قهرمانی کسب کنم. غیر از ایویچ هیچ مربی کرواتی نتوانسته در سه کشور مختلف به این موفقیت دست یابد. درباره قهرمانی با پرسپولیس باید بگویم که این عنوان برای من خیلی ارزش داشت، چون باشگاه مدت‌ها نتوانسته بود قهرمان شود. در دو سال گذشته ما عملا قهرمان و بهترین تیم ایران بودیم.

او در پایان گفت: این که در تیم بزرگی همچون پرسپولیس کار می‌کنم، برای من افتخار است. مردم ایران بازیکنان و مربیانی را که برایشان خوب کار کنند، دوست دارند و به آنها احترام می‌گذارند. به همین خاطر است که من در ایران از احترام خاصی برخوردار هستم. در شرایط بسیار خوبی کار می‌کنم و از کارم رضایت دارم. من توانستم فرهنگ و عادت باشگاه را تغییر و پرسپولیس را به بردن و قهرمانی عادت دهم.