مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2811698016459792253

کمپ بلژیک، مقصد نوجوانان تنیس

مجید شایسته، رئیس فدراسیون تنیس گفت: متاسفانه تنیس ما به سمت باشگاه‌های غیرمصوب و بدون مجوز واساسنامه رفته است و این اتفاق خوبی برای ورزش ما نیست. ما درباره این موضوع برنامه ریزی کردیم و از تجربیات آلمان استفاده می‌کنیم . به این نتیجه رسیدیم که باشگاه‌ها باید وارد سیستم شوند و ساختار پیدا کنند تا پویایی مسابقات مانند گذشته باشد. بنابراین هیچ بازیکن زیر 14 سال بدون معرفی مربی و باشگاه رسمی خود اجازه شرکت در مسابقات رسمی ندارد.

رئیس فدراسیون تنیس درباره اعزام نوجوانان به کمپ‌های خارج از کشور هم به رادیو ورزش گفت: ما با تعدادی از کمپ‌های خوب دنیا که مسابقات دارای رنکینگ را برگزار می‌کنند، مذاکره کردیم. به همراه مجریان تورها برنامه‌ریزی‌هایی را صورت دادیم تا نوجوانان تنیس‌باز را به همراه مربی و خانواده‌هایشان به این مسابقات اعزام کنیم. هزینه این اعزام‌ها به دلیل اعزام دسته‌جمعی بسیار پایین است. نخستین دوره این کمپ‌ها برای رده سنی ده تا 16 سال در بلژیک برگزار می‌شود که اطلاعیه آن روی سایت فدراسیون قرار گرفته است.

بخت پایین تنیس

تیم‌های مراکش، کویت، اندونزی و پاکستان تیم‌های خوبی هستند که با ترکیب کامل و اصلی خود در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی شرکت می‌کنند که همین امر سطح رقابت‌ها را بالا می‌برد و همین طور سبب نگرانی سعید احمدوند، سرمربی تیم ملی می‌شود.

احمدوند می‌گوید: با از دست دادن اشکان شکوفی که اسمش را به این بازی‌ها نداده بودیم یک شانس خوب مدال را از دست دادیم.