مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2771354752163568397
یک عکس، یک متن

مردی که بعد از 25 سال آرایشگاه رفت

«آنتونیو» مردی بی‌خانمان که برای نخستین بار بعد از 25سال به آرایشگاه مراجعه کرده بود، بعد از دیدن نتیجه کار در حالی که اشک می‌ریخت، گفت: خدای من، این باورکردنی نیست، این من هستم؟ هیچ‌کس نمی‌تواند مرا تشخیص دهد.

آماده‌سازی میدان انقلاب

بالاخره بعد از مدت‌ها چشممان به جمال میدان انقلاب روشن شد. فقط باز هم نفهمیدیم واقعا این همه مدت میدان را بسته بودند که یک کاشی روی همان گنبد قبلی بکشند؟

پاریس آلوده

حالا مدام به جان مسئولان نق بزنید که هوای تهران آلوده است. این هم نمونه‌اش، پاریس هم با آن همه ادعا آلوده شده. امیدواریم مسئولان پاریس از ابتکار تهران استفاده نکنند تا بارش باعث رفع آلودگی شود.

ورود اینشتین به آمریکا

یک عکس تاریخی هم با هم ببینیم. در تصویر استقبال مردم از آلبرت اینشتین را وقتی نخستین بار در سال1921 وارد آمریکا شد، می‌بینید.

عکس سرباز کره شمالی

سرباز کره شمالی در حال عکس گرفتن از وزیر خارجه آمریکا که به منطقه غیرنظامی در نقطه صفر مرزی دو کره رفته بود. تیلرسون در سئول گفته در برابر کره شمالی همه گزینه‌ها روی میز است.

فردای چهارشنبه سوری

نه، نه، اصلا اشتباه نکنید. ما هم اول خیال کردیم یکی از آثار هنری انتزاعی را به تماشا نشسته‌ایم که در موزه‌های بزرگ جهان نگهداری می‌شود. اما متاسفانه این روزگار دیواری فلک‌زده بعد از چهارشنبه سوری است.