مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2771328690517512368
اتفاقات عجیب آخر سالی در استقلال؛

پیامک پول رسید، شورش خوابید!

روز پنجشنبه پیش‌بینی‌ها کاملا درست از آب درآمد و بازیکنان استقلال دوباره اعتصاب کردند.

باشگاه قول داده بود روز سه‌شنبه حقوق‌ها را بدهد و وقتی موفق نشدند، قول چهارشنبه را دادند.

چهارشنبه هم وقتی پول واریز نشد بازیکنان در کانال تلگرامی‌شان قول و قرار گذاشتند تا تمرین پنجشنبه را به اعتصاب بکشانند.

وقتی روز پنجشنبه بازیکنان در تمرین حاضر شدند از کادر فنی خواستند تا جلسه بگذارند. در این جلسه بسته‌‌هایی از مواد شوینده و بهداشتی قرار داشت و مسئولان تیم می‌گفتند هدیه شهاب جهانیان، رئیس هیات‌مدیره باشگاه است. وقتی بازیکنان بسته‌ها را باز کردند و محتوای آن را دیدند، سریعا علیه جهانیان شعار دادند. هر چند مسئولان استقلال این شعارها را تکذیب کردند و گفتند هیچ بازیکنی شعار نداده است ولی بازیکنان خودشان می‌گویند از جهانیان ناراحت بودند و اگر این بسته‌ها را برایشان نمی‌فرستاد، علیه‌اش نمی‌شدند.

در هر صورت جهانیان پنجشنبه استعفا کرد و بازیکنان هم شاکی بودند. در این بین یکی از استقلالی‌ها که مادرش بیمار است، بیشتر از همه ناراحت بود و دقایقی با منصوریان صحبت کرد.

او به سرمربی آبی‌ها گفت: «مادرم جراحی پا دارد و 20 میلیون تومان نیاز دارم. شما را به خدا به من کمک کنید. او حتی مدارک پزشکی بیماری مادرش را هم آورده بود.» مسئولان به بازیکنان پیغام دادند تا شب مشکل را حل می‌کنند و سرانجام این اتفاق افتاد. ساعت 20 پنجشنبه‌شب پول واریز شد که وریا غفوری و امید ابراهیمی بازیکنان ملی‌پوش استقلال هم در اردوی تیم در هتل آزادی، حساب‌هایشان را بازبینی کردند و متوجه شدند مسئولان سرانجام به قولشان عمل کرده‌اند.

به این ترتیب موقتا شورش در استقلال خوابید و روز گذشته بازیکنان به تمرین رفتند. البته تمرین دیروز استقلال علاوه بر وریا و ابراهیمی، کاوه رضایی، فرشید باقری، پادووانی و مگویان در تمرین غایب بودند. خود منصوریان هم به دلیل سفر به اروپا در تمرین دیروز غایب بود.

منصوریان از ایران رفت

تمرینات تیم استقلال تا قبل از تعطیلات نوروزی برای دو سه روز پیگیری می‌شود و این در حالی است که علیرضا منصوریان راهی خارج از کشور شد. وی قبل از خارج شدن از کشور، کلیه برنامه‌های تمرینی تیمش را در اختیار محمد خرمگاه قرار داد تا در غیاب او، دستیار اولش تمرینات تیم را پیگیری کند.

منصوریان روز دوم فروردین به کشور بازمی‌گردد. این اتفاق در حالی افتاده است که پیش از این سرمربی استقلال به دلیل مشکل مالیاتی اجازه خروج از کشور را نداشت اما ظاهرا این مشکل حل شده که منصوریان راهی خارج از کشور شده است.