مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2771196295687770377

«سلام بمبئی» به آلمان رسید

اکران بین‌المللی فیلم سینمایی «سلام بمبئی» به کارگردانی قربان محمدپور که عنوان پرفروش‌ترین فیلم سال سینمای ایران را دارد، به کشور آلمان رسید.

رضا نوری، مسئول پخش بین‌المللی فیلم سینمایی «سلام بمبئی» با اعلام این‌که این فیلم در 15 شهر آلمان و در سینماهای زنجیره‌ای CinemaxX و Kinopolis اکران می‌شود، بیان کرد: این فیلم روز 11 فروردین در شهر هانوفر و روز 12 فروردین در شهر اِسن آلمان اکران خود را آغاز می‌کند و 20 فروردین در 13 شهر برلین، هامبورگ، بِرمن، بُن، مونیخ، گوتینگن، کیل، کارلسروهه، کوبلنتس، دارمشتات، گیسن، الدنبورگ و سولزباخ به طور همزمان اکران می‌شوند.

نوری افزود: «سلام بمبئی» همزمان با آلمان در انگلستان هم در 10 شهر لندن، اکسفورد، کمبریج، بیرمنگام، لیدز، منچستر، لیورپول، ادنبرا، گلاسگو و کاردیف اکران خود را آغاز می‌کند.

«سلام بمبئی» به کارگردانی قربان محمدپور و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی محصول مشترک سینمای ایران و هند است که از آذر 95 در سینماهای ایران اکران شد و توانست بیش از 13 میلیارد تومان فروش داشته باشد. همچنین بتازگی نسخه دوبله‌شده این اثر در سینماهای تهران و شهرستان‌ها به نمایش درآمده است./ ایسنا