مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2771186271515184949

عامرخان آهنگساز می‌شود

عامرخان در سکوت، بازی در فیلم تازه‌اش سوپراستار مخفی را شروع کرد. رسانه‌های گروهی با اشاره به نام فیلم می‌گویند،‌ این خان بزرگ بالیوودی به شکلی مخفیانه جلوی دوربین فیلمبرداری رفته است! درام خانوادگی و اجتماعی تازه عامرخان در شرکت فیلمسازی خود او تولید می‌شود.

زایرا وسیم و مهر ویج دیگر بازیگران فیلم هستند. جان آبراهام ستاره سرشناس سینمای هند هم به عنوان بازیگر مهمان، نقش کوتاهی در سوپراستار مخفی دارد. شنیده می‌شود او در قالب کاراکتر منفی داستان ظاهر می‌شود. داستان فیلم درباره نوجوانی است که آرزو دارد خواننده‌ای موفق شود. برای این منظور به سراغ آهنگسازی ورشکسته می‌رود. آهنگساز فراموش شده در کنار تلاش برای کمک به نوجوان، به احیا و بازسازی خود می‌پردازد. نقش این آهنگساز الکلی را عامر خان بازی می‌کند. او در عین حال، به نوجوان ـ و مادر او ـ کمک می‌کند تا با پدر خشن خانواده مقابله کند. آبراهام پدر خشن داستان فیلم است .

آدیتوا چاندان در اولین تجربه حرفه‌ای کارگردانی خود، سوپراستار مخفی را براساس فیلمنامه‌ای از خودش می‌سازد. کل صحنه‌های این درام اجتماعی پرتنش در لوکیشن‌های مختلف شهر بمبئی فیلمبرداری می‌شود. عامرخان کار تازه‌اش را برای نمایش عمومی اوایل ماه آگوست 2017 آماده می‌کند. این فیلم هم مثل کارهای چند سال اخیر او، شباهتی به درام‌های رنگارنگ و پررزق و برق بالیوودی ندارد و به سینمای مستقل نزدیک‌تر است. تحلیلگران اقتصادی سینما برای سوپراستار مخفی هم مثل «دانگل/ مسابقه کشتی»، پیش‌بینی موفقیت کلان مالی در جدول گیشه نمایش می‌کنند. این درام ورزشی که سال گذشته میلادی به روی پرده سینماها رفت، فروشی بالای 370 کرور در سینماهای هند کرد. تا به حال، هیچ فیلم هندی نتوانسته به چنین رقم کلان فروشی در جدول گیشه نمایش بالیوود دست پیدا کند. در دانگل عامرخان نقش یک مربی کشتی را دارد که دو فرزند نوجوان خود را آماده شرکت در رقابت‌های ورزشی کشوری می‌کند. اهل فن منتظر هستند ببینند سوپراستار مخفی می‌تواند رکورد فروش دانگل را بشکند و تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم کل تاریخ سینمای هند شود یا نه.