مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2771175937392414149

منتظری مترجم جدید کی روش

دور جدید تمرینات تیم ملی بدون اعضای ایرانی کادر فنی در ورزشگاه آزادی آغاز شد.

برخلاف اعلام مهدی تاج که دیروز گفته بود تمرین تیم ملی پشت درهای بسته برگزار می‌شود، اما به یکباره کارلوس کی روش تمرین تیم ملی را باز اعلام کرد.

یکی از اتفاقات جالب تمرین این بود که پژمان منتظری نقش مترجم کی‌روش را ایفا می‌کرد و صحبت‌ها و توصیه‌های فنی سرمربی تیم ملی در حین تمرین را برای بازیکنان ترجمه می‌کرد.

در این تمرین امید ابراهیمی، وریا غفوری، عزت‌الله پورقاز، مهدی ترابی، علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، سیدجلال حسینی، مهدی طارمی، وحید امیری، رامین رضاییان، احسان حاج‌صفی، دانیال ماهینی، رشید مظاهری، پژمان منتظری، مرتضی پورعلی‌گنجی، ساسان انصاری، مسعود ابراهیم‌زاده، مرتضی تبریزی و محمدرضا اخباری حضور داشتند. سه دروازه‌بان تیم در غیبت دن گاسپار زیر نظر دیگو به تمرین پرداختند. همچنین وریا غفوری که با مصدومیت جزئی مواجه است، همراه سباستین دور زمین مشغول دویدن شد.

علاوه بر غفوری، دانیال ماهینی بازیکن استقلال خوزستان که با تاخیر در این تمرین حاضر شده بود، بلافاصله پس از ورود زمین به همراه میکاییل، دستیار خارجی کارلوس کی‌روش شروع به دویدن کرد.

15بازیکن دیگر تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در گوشه‌ای از زمین زیر نظر مارکو، مربی بدنساز تیم‌ ‌ملی تمرینات را پیگیری کردند. در این بخش و در غیبت آرین قاسمی، پژمان منتظری کار او را بر عهده گرفت و صحبت‌های مارکو را برای بازیکنان ترجمه کرد.

اکثر بخش‌های این تمرین روی کار با توپ و پاسکاری با سرعت بالا بود که مارکو تاکید زیادی روی این موضوع داشت.