مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2771163457220553773

یک دنیا حاشیه برای یـونایتد

بازی برگشت دو تیم منچستریونایتد و روستوف در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا، حاشیه‌های بسیاری برای شیاطین سرخ داشت.

مورینیو: یونایتد باشگاه غمگینی است

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد بعد از برد یک بر صفر روستوف و صعود به مرحله بعدی لیگ اروپا گفت: بازگرداندن منچستریونایتد به روزهای اوجش کار بسیار دشوار و بزرگی است و او باشگاه یونایتد را باشگاه غمگینی می‌داند. بازگشت به روزهای باشکوه گذشته را فراموش کنید. سعی نکنید که به دو دهه قبل بروید زیرا دیگر شدنی نیست. هنوز آماده نیستیم که در همه بازی‌ها پیروز شویم. به نظر من باشگاه یونایتد باشگاه غمگینی بود، آنها بازیکنانشان را می‌فروختند ولی من هیچ‌گاه این طور نیستم، بازیکنانی می‌خرم که هیچ‌گاه نخریده‌ام. مورینیو درباره حذف منچسترسیتی از لیگ قهرمانان اروپا گفت: خیلی ناراحتم که سیتی حذف شده است. نمی‌خواهم آنها را مسخره کنم. برای ما به دلایل متعدد خیلی بد شد. هم به عنوان یک باشگاه انگلیسی برای ما بد است و هم از این جهت که هر پنج تیم بالاتر از ما در رقابت‌های اروپایی حضور ندارند. آنها هفته‌ای یک بازی انجام می‌دهند و دیگر خسته نخواهند شد.

درگیری در تمرین منچستر

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی تیم منچستریونایتد در تمرین با کارلوس لالین، مربی بدنساز تیم درگیری لفظی پیدا کرد. مورینیو و کارلوس لالین پیش از این در چلسی نیز همکار بودند و در جریان تمرین آماده‌سازی منچستریونایتد برای بازی برابر روستوف روسیه با هم درگیری لفظی داشتند. کارلوس لالین پس از درگیری لفظی خود با مورینیو اردوی منچستریونایتد را ترک کرد تا این تیم در آستانه بازی لیگ اروپا برابر روستوف روسیه دچار بحران داخلی شود.

مصدومیت پوگبا

پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستریونایتد، در دقیقه 48 دیدار پنجشنبه شب تیمش مقابل روستوف از ناحیه همسترینگ دچار آسیب‌دیدگی شد و جای خود را به مروان فلینی داد. هافبک فرانسوی شیاطین سرخ به مدت سه هفته در دسترس مورینیو نخواهد بود.

پوگبا بازی منچستریونایتد مقابل میدلزبرو و همین طور دیدارهای تیم ملی فرانسه در برابر تیم‌های ملی لوکزامبورگ و اسپانیا را از دست داد.

زلاتان در آمریکا؟

لیگ دسته‌اول فوتبال باشگاهی آمریکا ممکن است به مقصد بعدی مهاجم سوئدی تیم فوتبال منچستریونایتد تبدیل شود. مینو رایولا، مدیر برنامه‌های زلاتان ابراهیموویچ به آمریکا سفر کرده است تا با چند باشگاه‌ که برای عقد قرارداد با ایبرا ابراز تمایل کرده‌اند وارد مذاکره شود. ابراهیموویچ 35ساله تابستان امسال به عنوان بازیکن آزاد از پاری‌سن‌ژرمن برای یک سال به منچستریونایتد پیوست. بعید است رایولا بتوانند در آمریکا با تیمی توافق کند که حقوقی معادل حقوقی را که منچستریونایتد در حال حاضر به ایبرا می‌دهند، بپردازد.

تقسیم موز توسط مورینیو

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی منچستر یونایتد در حین دیدار شاگردانش مقابل روستوف به تقسیم کردن موز میان بازیکنانش پرداخت. در این دیدار که بازیکن ایرانی روستوف سردار آزمون هم در میدان حضور داشت، ژوزه مورینیو به تقسیم کردن موزمیان بازیکنان و شاگردانش پرداخت تا سوژه رسانه‌ها شود.