مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2771150198165350493
مشخص شد چه تیمی بیشترین ملی‌پوش را دارد

محمودی: هنوز حرفی از بازگشت نزده‌ام

هنوز خسته است. خودش معتقد است خستگی روزهای سخت حالا، حالا زمان می‌برد از تنش در برود. حرف از شهرام محمودی پشت‌خط‌زن تیم بانک سرمایه است. او که گفته بود به خاطر مصدومیت‌هایش دیگر به تیم ملی نمی‌آید با این‌که به کولاکویچ قول داده فعلا فکر کند اما به گفته خودش هنوز به آن یک لحظه هم فکر نکرده است. اما با اطمینان می‌گوید: «تا الان قاطعانه می‌گویم برنمی‌گردم.»

با قهرمانی نفس راحت کشیدی؟

قهرمان شدیم. فقط متاسفانه چند سالی است که دیگر بعد از فینال جشن قهرمانی نمی‌گیرند. تیم قهرمان باید بعد از مسابقه کاپش را بگیرد و برود. نه این‌که لیگ تمام می‌شود به خاطر ترافیک کار کاپ را سال بعد بدهند.

پس قهرمانی نچسبید؟

طوری که باید نچسبید. باید کاپ را می‌دادند. یکسال زحمت کشیدیم. یکسال پر استرس را پشت سر گذاشتیم و طبیعی است باید با جشن تمام شود. اما بدون آن خیلی بی‌سرد و بی‌روح گذشت. بعداز مسابقه همه جمع کردند، رفتند و چراغ‌ها را هم خاموش کردند. در حالی که همه مزه فینال به جشن و شادی بعد از آن است که روی سکو بروی. جشن قهرمانی بعد از دو ماه به چه دردی می‌خورد؟

امسال، سال سختی داشتی؟

امسال برایم سال پرفشار و سخت والیبال بود. هیچ سالی این طور نبود مگر یک‌سال که با کاله قهرمان شدیم. خیلی پراسترس بود اما بعضی‌ها هم با بی‌معرفتی فشار می‌آوردند تا قهرمان شویم. خدا را شکر که قهرمان شدیم. قهرمانی که ثابت کردیم تا کور شود هر آن‌که نتواند دید.

اسم تو در لیست اردونشینان هست. یعنی خداحافظی، بی‌خداحافظی؟

من با کولاکویچ سرمربی تیم ملی صحبت کردم و قرار شد در زمان استراحت فکر کنم. اما حالا که اصلا فکرش را هم نکرده‌ام. ما صحبت‌های زیادی کردیم و من هم به او گفتم، متشکرم که مرا درک می‌کنی و اگر صلاح می‌دانی نیایم. گفت برو فعلا فکر کن و بعد تصمیمت را بگو.

اما آقای خوش خبر هم می‌گوید وقتی اسم شهرام هست یعنی برمی‌گردد.

نه من اصلا صحبتی از آمدن، نکرده‌ام. باید یک ماه فکر کنم و بعد خبر بدهم. حالا که قاطعانه نمی‌خواهم برگردم. اگر مشکلات برطرف شود، شاید، نمی‌دانم. اما تا آن موقع فارغ از هر چیزی، فقط استراحت، استراحت و استراحت می‌کنم.

در بازی فینال چی شده بود شما پیمان اکبری را آرام می‌کردی؟

بعضی مواقع تنش و مغلطه می‌شود. من به پیمان اکبری می‌گفتم دیگر فایده ندارد، داور تصمیمش را گرفته. البته داور خیلی اشتباه نداشت. فقط یکی، دو باری ویدئو چک اشتباه کرد.

اما ست اول را که بردید، پیکان برید نه؟

ما وقتی بازی اول 2 بر صفر باخته را 3 بر 2 بردیم، می‌دانستیم در بازی دوم باید ست اول را ببریم تا کار سخت نشود. خوب هم شروع کردیم و جلو هم بودیم اما بعضی مواقع سکته افتاد که بالاخره فشار آوردیم. هرچند بعضی‌ها بعد از قهرمانی ما گفتند ما دوجین بازیکن داشتیم و... اما با همه تفاسیر بعد از رو شدن لیست بازیکنان تیم ملی، معلوم شد حرف‌ها چقدر مغایرت دارد، این‌که بازیکنان چه تیمی در تیم ملی بیشتر هستند.