مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2691107797714883957

یونایتد در یک قدمی فینال جام اتحادیه

منچستریونایتد با پیروزی 2 بر صفر مقابل هال سیتی در دیدار رفت نیمه‌نهایی جام اتحادیه انگلیس، یک قدم به حضور در فینال این رقابت‌ها نزدیک‌تر شد.

در این دیدار، شاگردان ژوزه مورینیو در هر دو نیمه نمایش برتری نسبت به حریف داشتند و در نهایت توانستند به یک پیروزی شیرین دست پیدا کنند. هر دو گل یونایتد در نیمه دوم به ثمر رسید. خوان ماتا در دقیقه 56 و فلینی در دقیقه 87 دو گل شیاطین سرخ را به ثمر رساندند تا منچستریونایتد با برتری 2 بر صفر نسبت به دیدار برگشت و همین طور حضور در فینال امیدوار شود.

ناراحتی مورینیو از تماشاگران

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد، پس از پیروزی 2 بر صفر منچستریونایتد مقابل هال سیتی در دیدار رفت نیمه نهایی جام اتحادیه، از هواداران تیمش خواست تا در دیدار حساس مقابل لیورپول (یکشنبه شب در لیگ برتر)، جو بهتری در اولدترافورد به وجود بیاورند: این نهمین پیروزی پیاپی منچستریونایتد بود؛ اما هواداران استقبال ویژه‌ای از آن نکردند. بله، از این وضعیت ناراحت شدم.

من باید از بازیکنانم تشکر کنم که نهمین برد را به دست آوردند؛ اما چرا ورزشگاه سوت و کور و خاموش است؟ ما در بازی با هال‌سیتی کمی شلخته بودیم و شرایط را دشوار کردیم. بازیکنانم در نیمه اول همیشه یک ضربه بیشتر به توپ می‌زدند و این باعث می‌شد تا بازیکنان حریف، شکل تیمی‌شان را به دست بیاورند.

ما باید در نیمه اول بهتر کار می‌کردیم؛ اما هواداران باید در تمام بازی بهتر از این باشند. در نیمه دوم کمی بهتر شدیم. بازی تمام شد. حالا به دیدار حساس یکشنبه فکر می‌کنم. اگرچه هنوز یک قدم تا فینال فاصله داریم؛ اما حالا به لیگ برتر فکر می‌کنم و بازی حساس با لیورپول. باید بهتر کار کنیم، بازیکنان باید بهتر کار کنند و هواداران هم همین‌طور.