مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 1846656163348735518

واریز مانده حقوق دی‌ماه بازنشستگان صنعت فولاد

قائم‌مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مانده حقوق دی‌ماه بازنشستگان صنعت فولاد تا پایان وقت اداری روز جاری به حساب آنان واریز می‌شود.

این درحالی است که تعدادی از بازنشستگان فولاد کشور دیروز با تجمع در برابر سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی که در ضلع غربی مجلس شورای اسلامی واقع شده است، خواهان پرداخت معوقات خود شدند.

ابوالحسن فیروزآبادی در گفت‌وگو با ایرنا، با اعلام این خبر به نشست سه‌شنبه‌شب هفته جاری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با چهار نماینده مجلس به منظور بررسی مشکلات بازنشستگان صنعت فولاد اشاره و اظهار کرد: وزیر تعاون همواره اهتمام ویژه‌ای در جهت رفع مشکلات بازنشستگان داشته است.

وی با بیان این‌که از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید تاخیر در پرداخت دستمزد بازنشستگان از روند کاهنده برخوردار بوده است، یادآور شد: بالغ بر 2000 میلیارد تومان در طول یک‌سال گذشته به منظور پرداخت حقوق بازنشستگان تامین مالی شده است.

قائم‌مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این‌که تاکنون 70 درصد حقوق دی‌ماه بازنشستگان صنعت فولاد پرداخت شده است، تاکید کرد تا پایان وقت اداری امروز مانده حقوق دی‌ماه آنها پرداخت می‌شود و حقوق بهمن، اسفند و عیدی بازنشستگان صنعت فولاد براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته تا پایان سال جاری پرداخت خواهد شد.