مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 1689038084220812575

ادامه «یادداشت‌های یک زن خانه‌دار» از اول زمستان

تصویربرداری سریال «یادداشت‌های یک زن خانه‌دار» به کارگردانی مسعود کرامتی که چندی است متوقف شده، از دی‌ماه دوباره آغاز می‌شود.

اسماعیل عفیفه که تهیه‌کنندگی این سریال را به عهده دارد در این باره به جام‌جم گفت: فیلمنامه سریال که برای شبکه چهار تولید می‌شود، احتیاج به بازنویسی داشت به همین دلیل کار را متوقف کردیم تا علیرضا کاظمی‌پور که سرپرست گروه نویسندگان است و گروهی که او را همراهی می‌کنند در بخش‌هایی از فیلمنامه تغییراتی ایجاد کنند.

وی با اشاره به این نکته که تاکنون 50 درصد از سریال تصویربرداری شده است، توضیح داد: تغییرات زیادی در این بخش‌ها ایجاد نخواهد شد.

عفیفه افزود: طبق برنامه‌ریزی احتمالا از دی‌ماه تصویربرداری را آغاز خواهیم کرد و بازیگران نیز تغییر نخواهند کرد.

یادداشت‌های یک زن خانه‌دار یک سریال آپارتمانی است که در هر قسمت یک داستان را روایت می‌کند.

سریال شش بازیگر اصلی دارد که نقش اصلی آن را شقایق دهقان بازی می‌کند. دهقان در این سریال شیوا نام دارد که با همسرش فرزاد زندگی می‌کند، نقش همسر شیوا را امیررضا دلاوری به عهده دارد. شیوا زنی است که در رشته روان‌شناسی تحصیل کرده و تصمیم می‌گیرد در شرایطی که امکان تاسیس کلینیک برایش وجود ندارد اطلاعات و تجربیاتش را در دنیای مجازی در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد و به همین دلیل هر بار با ماجراهای تازه‌ای روبه‌رو می‌شود.

در ساختمان محل سکونت شیوا و فرزاد، افراد دیگری هم زندگی می‌کنند که از آن جمله می‌توان محمد بهروزیان در نقش مسعود و فریبا جدی‌کار در نقش تهمینه را نام برد که پدر و مادر شیوا هستند. همچنین علی عامل هاشمی در نقش شهرام و پردیس احمدیه در نقش شادی به عنوان برادر و خواهر شیوا از دیگر ساکنان ساختمان و شخصیت‌های سریال یادداشت‌های یک زن خانه‌دار هستند.

طراحی و سرپرستی نویسندگان این فیلمنامه را علیرضا کاظمی‌پور برعهده دارد و گروهی از نویسندگان از جمله حامد افضلی، رویا خسرو نجدی، سولماز مرتضی‌وند، پریناز لطف‌اللهی و نسیم عرب‌امیری متن‌‌های سریال را می‌نویسند.